-
JELLY BOWL (1282)
1282- Regular price
- $1.20
- Sale price
- $1.20
- Regular price
-
$1.90 - Unit price
- per
Sold out -
PLASTIC DRAINER (2PC/PKT) (1710-2)
1710-2- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
$2.40 - Unit price
- per
Sold out -
2 IN 1 SALT/OIL CONTAINER (311-2)
311-2- Regular price
- $3.00
- Sale price
- $3.00
- Regular price
-
$1.90 - Unit price
- per
Sold out -
4 IN 1 SALT/OIL CONTAINER (311-3)
311-3- Regular price
- $4.90
- Sale price
- $4.90
- Regular price
-
$7.90 - Unit price
- per
Sold out -
AS SAUCE BOTTLE (4331)
4331- Regular price
- $1.20
- Sale price
- $1.20
- Regular price
-
$1.90 - Unit price
- per
Sold out -
AS SAUCE BOTTLE (4334)
4334- Regular price
- $1.80
- Sale price
- $1.80
- Regular price
-
$2.90 - Unit price
- per
Sold out -
4 COMPARTMENT CUTLERY TRAY (4831)
4831- Regular price
- $2.30
- Sale price
- $2.30
- Regular price
-
$3.70 - Unit price
- per
Sold out -
5 COMPARTMENT CUTLERY TRAY (4832)
4832- Regular price
- $3.00
- Sale price
- $3.00
- Regular price
-
$4.90 - Unit price
- per
Sold out -
CHOPSTICK HOLDER (4849)
4849- Regular price
- $1.50
- Sale price
- $1.50
- Regular price
-
$1.90 - Unit price
- per
Sold out -
12PC CHILDREN HANGER (500)
500- Regular price
- $2.40
- Sale price
- $2.40
- Regular price
-
$3.90 - Unit price
- per
Sold out -
KNIFE HOLDER (626)
626- Regular price
- $3.50
- Sale price
- $3.50
- Regular price
-
$5.90 - Unit price
- per
Sold out -
KITCHEN KNIFE/CUTTING BOARD HOLDER (628)
628- Regular price
- $5.80
- Sale price
- $5.80
- Regular price
-
$9.90 - Unit price
- per
Sold out -
MIXING BOWL (7328)
7328- Regular price
- $3.00
- Sale price
- $3.00
- Regular price
-
$4.90 - Unit price
- per
Sold out -
2PCS/PKT PLASTIC TONGS (771-2)
771-2- Regular price
- $1.80
- Sale price
- $1.80
- Regular price
-
$2.90 - Unit price
- per
Sold out -
ICE TRAY 2 IN 1 SET (788)
788- Regular price
- $2.40
- Sale price
- $2.40
- Regular price
-
$3.90 - Unit price
- per
Sold out -
ICE TRAY 2 IN 1 PKT (799-2)
799-2- Regular price
- $2.40
- Sale price
- $2.40
- Regular price
-
$3.90 - Unit price
- per
Sold out -
JERRY BOWL W/LID (8216)
8216- Regular price
- $2.30
- Sale price
- $2.30
- Regular price
-
$3.70 - Unit price
- per
Sold out -
8" SALAD TONG SCISSOR/SS (HFH8287)
HFH8287- Regular price
- $3.50
- Sale price
- $3.50
- Regular price
-
$6.90 - Unit price
- per
Sold out -
11" SALAD TONG SCISSOR/ABS #6102 (HFH8385)
HFH8385- Regular price
- $2.90
- Sale price
- $2.90
- Regular price
-
$4.90 - Unit price
- per
Sold out -
11" SALAD TONG SCISSOR/ABS TR (HFH8386)
HFH8386- Regular price
- $2.50
- Sale price
- $2.50
- Regular price
-
$4.90 - Unit price
- per
Sold out -
OIL DRAINER 125MM/FINE D00125 (HFH8987)
HFH8987- Regular price
- $3.50
- Sale price
- $3.50
- Regular price
-
$4.90 - Unit price
- per
Sold out -
CHOPSTICK BOX FLIP COVER #1587 (HFH8004)
HFH8004- Regular price
- $4.50
- Sale price
- $4.50
- Regular price
-
$6.90 - Unit price
- per
Sold out -
WOK SHOVEL E13-955SS (HFH8027)
HFH8027- Regular price
- $1.80
- Sale price
- $1.80
- Regular price
-
$3.70 - Unit price
- per
Sold out -
SAUCER BOTTLE TRI-NOZZLE 24OZ/RED LX660 (HFH8030R)
HFH8030R- Regular price
- $2.50
- Sale price
- $2.50
- Regular price
-
$4.90 - Unit price
- per
Sold out -
SAUCER BOTTLE TRI-NOZZLE 24OZ/YEL LX660 (HFH8030Y)
HFH8030Y- Regular price
- $2.50
- Sale price
- $2.50
- Regular price
-
$4.90 - Unit price
- per
Sold out -
SAUCER BOTTLE TRI-NOZZLE 18OZ/RED LX660 (HFH8032R)
HFH8032R- Regular price
- $2.40
- Sale price
- $2.40
- Regular price
-
$3.40 - Unit price
- per
Sold out -
WOODEN RICE SCOOP 215MM/#3006 (HFH8040)
HFH8040- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
$2.90 - Unit price
- per
Sold out -
MEASURING CUP 800ML/PP #2068 (HFH8045)
HFH8045- Regular price
- $1.20
- Sale price
- $1.20
- Regular price
-
$1.90 - Unit price
- per
Sold out -
KITCHEN SCALE 3KG/SQ (HFH8074)
HFH8074- Regular price
- $8.90
- Sale price
- $8.90
- Regular price
-
$13.30 - Unit price
- per
Sold out -
SAUCER BOTTLE 18OZ/RED (HFH8135R)
HFH8135R- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
$2.90 - Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 2
- Next page